"Усе спотворили": Келлог пояснив слова про "розділ" України.


Спеціальний представник президента США Дональда Трампа з питань України Кіт Келлог заявив, що його слова про поділ території України були неправильно викладені у британській газеті The Times.
Про це він написав у соцмережі Twitter 11 квітня.
У розмові з The Times Келлог говорив про ідею можливого поділу України на зони, де розмістяться війська різних країн, і порівняв це з поділом Берліна після Другої світової війни. Він також зазначив, що річка Дніпро може стати демаркаційною зоною після припинення вогню.
Крім того, Келлог висловив думку, що російська армія може перебувати в деяких областях України, таких як Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська. Він пропонував, щоб між російськими військами та західними силами були українські війська та демілітаризована зона.
Проте The Times зазначила, що Україна запросила своїх союзників надати "сили забезпечення" в західній частині країни без яких-небудь припущень про поділ інших територій на користь Росії.
Келлог відреагував на цю публікацію в соцмережі, заявивши, що його слова були некоректно представлені. Він пояснив, що коли говорив про поділ, мав на увазі зони відповідальності союзників (за винятком американських військ) і не мав на увазі поділ України.
"У статті Times було перекручено те, що я сказав. Я говорив про сили забезпечення стабільності після припинення вогню на підтримку суверенітету України. Коли я говорив про поділ, то мав на увазі зони відповідальності союзників (без американських військ). Я не мав на увазі поділ України",написав він.
Раніше Келлог розповідав про те, як Трамп прагне досягти повного припинення вогню в Україні.
Читайте також
- Трамп хоче укласти 90 угод за три місяці: експерти оцінили амбітний план
- Критика Сирського: колишнього начштабу "Азова" прибрали із указу Зеленського про нагородження орденом
- "Найкращий шанс на мир": Дуда сказав, хто може зупинити Путіна
- Прорив кордону на Сумщині. Підполковник ЗСУ назвав справжню мету росіян
- Трамп посилив контроль над кордоном із Мексикою: що це означає
- Карта бойових дій в Україні станом на 12 квітня 2025 року