Telegram допомагає спецслужбам розкривати справи. WSJ повідомила деталі .


За допомогою Telegram вдалося розкрити безліч злочинів завдяки доступності та цифровому сліду користувачів. Згідно з повідомленням The Wall Street Journal, Telegram став незамінним інструментом як для зловмисників, так і для правоохоронців.
«Telegram став як «мисливське угіддя» для зловмисників, так і для правоохоронців», - зазначає видання.
Цей месенджер допомагає у розслідуванні багатьох кримінальних справ. Різні спецслужби активно використовують Telegram для проникнення у злочинні організації навіть без допомоги адміністрації платформи.
The Wall Street Journal зазначає, що протягом останніх п'яти років правоохоронні органи США зуміли притягти до відповідальності кілька зловмисників, використовуючи інформацію з їхніх Telegram-каналів.
Згідно з поясненнями колишнього федерального прокурора Сета Герца, раніше злочинці використовували недоступні для звичайних користувачів форуми в Інтернеті. Але зараз користувачі Telegram часто використовують один аккаунт на кількох різних форумах, що дає правоохоронцям доступ до їхніх особистих даних.
Нещодавно Telegram оновив політику модерації і дозволив користувачам подавати скарги на незаконний контент у приватних групах. Це стало можливим після арешту засновника месенджера Павла Дурова у Франції. Новітня співпраця між Telegram та французькими владами призвела до інформаційних запитів з різних країн у зв'язку з кіберслідством.
Нагадаємо, під час допиту у Франції, Павло Дуров заявив, що його офіційні доходи становлять один дирхам ОАЕ на рік, або $0,27. Однак, за даними видання, особистий капітал засновника оцінюється в $9-15,5 мільярдів.
Читайте також
- Буде як ChatGPT? У «Дії» з’явиться ШІ-асистент для отримання послуг
- У Британії здійснено кібератаку на сервіс правової допомоги: 2 млн даних вкрадено
- Microsoft повертає у Windows 11 старі технології передачі файлів
- У «Резерв+» з’явилися нові відстрочки
- До експлуатації у війську допущено мобільну майстерню для дронів: який вона має вигляд
- Lifecell та ПриватБанк запустили сервіс: кому доступна віртуальна SIM-картка