Польща активно готується до масштабної відбудови України: названі пріоритетні напрямки.


Польські компанії готуються до участі у відновленні України шляхом активного діалогу з українською стороною та моніторингу розвитку двосторонніх відносин. Про це заявив уповноважений польського уряду з питань відновлення України Павел Коваль у інтерв'ю Polskie Radio.
"Ми плануємо спільну навчальну поїздку до Туреччини, щоб порівняти потенціал і побачити, де є можливості для співпраці", - зазначив Коваль, додавши, що вже є експертні висновки щодо можливостей залучення польських компаній, зокрема у будівельну та авіаційну галузі.
Про перспективи співпраці також заявив в.о. директора Польського економічного Інституту Павел Слівовський, вказавши на значний потенціал польської промисловості для експорту товарів для відновлення України. Окрім того, він відзначив перспективи у галузі виробництва віконних столярних виробів.
Слівовський наголосив на потребі розробки довгострокової стратегії економічної співпраці між країнами. "Ми потребуємо стабільного та безпечного сусіда на сході, а також економіки, яка активно розвивається та інтегрується з Європою. Це буде великою перевагою для польської економіки", - зауважив він.
Важливою є присутність польських компаній на українському ринку, розвиток двосторонньої торгівлі та інвестиційної співпраці, які сприятимуть зміцненню економічних зв'язків між державами та інтеграції України в європейський економічний простір.
Раніше було повідомлено, що Швейцарія також готується укласти міжнародний договір з Україною про її відновлення.
Читайте також
- На сесії ПАРЄ відбудуться дебати про відповідальність Росії за злочин агресії
- Війна повертається до агресора: що розповів Зеленський про українські операції в Росії
- Навіть за старі кросівки чи одяг: українців почали штрафувати за онлайн-продаж
- Українці зможуть використати національні е-підписи в Європі: що відомо
- Американський бізнес назвав тарифну війну Трампа економічно невигідною - FT
- Напруження в Перській затоці: Іран хоче непрямих переговорів із США через Оман