Норвегія суттєво посилює свої військові можливості: F-35 та ракети JSM.


У понеділок, 28 квітня, норвезьке військо буде мати важливий день, який включатиме дві події - відкриття двох нових винищувачів F-35 і поставку першої ракети Joint Strike Missile (JSM).
За словами представників оборонного відомства Норвегії, комбінація нових винищувачів і далекобійних ракет JSM значно підвищить бойові можливості норвезького війська, повідомляє Defense Express.
З новими ракетами "Норвегія може уражати такі цілі, як військові кораблі, радари та командні центри на великих відстанях без допомоги союзників," - сказав начальник Управління матеріально-технічного забезпечення повітряних сил Норвегії, бригадний генерал Ярле Нергор.
За даними Міноборони, ракета JSM дозволяє повністю використовувати потенціал винищувача F-35, оскільки вона може бути запущена зсередини літака. Основна перевага полягає в ефективності за умов сучасних засобів протиповітряної оборони.
Крилаті ракети Joint Strike Missile (JSM) розроблені норвезькою компанією Kongsberg Defence & Aerospace та американською Raytheon Missiles & Defense. Ракета важить 416 кг, включаючи 120 кг бойової частини. Її довжина - 4 метри. Ракета може уражати цілі на відстані від 185 до 555 кілометрів залежно від висоти пуску.
Завершення поставок нових винищувачів F-35 і прибуття ракети Joint Strike Missile (JSM) є важливими кроками для норвезького війська. Це дозволить значно підвищити оборонні можливості країни та зробить її незалежною від допомоги союзників в ураженні військових цілей на великих відстанях. Поставка ракети JSM є величезним кроком вперед для реалізації потенціалу винищувачів F-35 та підвищення безпеки Норвегії. У майбутньому це також може вплинути на напруженість у регіоні, оскільки Норвегія зможе ефективно діяти проти можливих загроз на своїй території та в межах своїх інтересів.
Читайте також
- Неочікувано низька ціна на яйця — в якому супермаркеті шукати
- Зарплати програмістів — хто і чому заробляє більше
- Ціни на кабачки — скільки треба віддати за 1 кг овочу в липні
- Туди не дістатись — де заховані 99% запасів золота
- Водії відмовляються возити пільговиків: що робити учасникам бойових дій
- Як заощадити на квитках Укрзалізниці — в які дні купувати