«Як у дитячому таборі». Окупант розповів про умови в українському полоні.


Російський загарбник із 76-ї десантно-штурмової дивізії Ніколай Карташев розповів, що за понад два роки в українському полоні до нього сім разів навідувалися співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста, які передавали йому листи з дому та дозволяли зателефонувати рідним. Про це повідомляє "Слідство.Інфо", передає "Главком".
Чоловік потрапив у полон 6 лютого 2023 року в Луганській області. Того дня йому дозволили зателефонувати батькам і сказати, що відтепер він є військовополоненим.
Наразі Карташев перебуває у Київському СІЗО, де чекає на вирок українського суду, адже він може бути причетним до щонайменше п'яти воєнних злочинів у Бучі на початку широкомасштабної війни.
До СІЗО окупант знаходився у таборі для російських полонених і заявив, що це ніби "дитячий табір".
На запитання журналістки про умови у таборі російських полонених, Карташев відповів: "Як у дитячому піонертаборі. Там д*пи, напевно, підмивають військовополоненим".
Тобто дуже гарне ставлення.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військовополонений громадянин Китаю, який воював на боці Росії, погодився, що в українському полоні до нього ставляться краще, ніж у військах РФ. На питання, чи хоче він бути обміняним, громадянин Китаю сказав, що не хоче повертатися до Росії. На уточнення, щоби він обрав – залишатися в Україні, чи повернутися до Китаю, – він зазначив, що хоче повернутися до КНР.
Натомість проти українців в російському полоні застосовують тортури, зокрема б'ють струмом за допомогою старого радянського військово-польового телефону ТА-57.
Аналіз:
У цій статті йдеться про досвід українського полону російського загарбника Ніколая Карташева. Він вказує, що протягом двох років у полоні до нього відвідували співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста, які допомагали йому зв'язатися з рідними та передавали листи з дому. Карташев також описує умови у таборі для російських полонених, назвавши його "дитячим табором".
Ця інформація доповнює ранішні повідомлення про умови та ставлення до полонених, які були у російському полоні. Також згадується випадок з військовополоненим громадянином Китаю, який зазначив, що в українському полоні до нього ставилися краще, ніж у військах РФ, і вирішив повернутися до Китаю.
Читайте також
- З 16 років готувався до великої боротьби. Згадаймо Олександра Самойловича
- Похорон Папи Римського відбуватиметься не традиційним чином
- На одному із пунктів пропуску відсьогодні запроваджуються обмеження
- На фронті з’явився наземний дрон «Вольчанін»: чим він допомагає окупантам
- В Україні мінлива хмарність: погода на 22 квітня
- Рейтинг схвалення Трампа опустився до найнижчого рівня з моменту його повернення